Záruční servis

K životnosti výrobků a jejich správné funkci poskytujeme záruku běžnou k danému výrobku, nebo práci, ve výjimečných případech i prodlouženou, při dodržení všech podmínek (správné používání, každoroční pravidelný servis atd.).

Protože ale víme, že námi dodávané okna, dveře, či doplňky jsou léty prověřené a odzkoušené, víme taky, že jejich reklamace při správném používání se zpravidla neděje. 

Navíc nám záleží na budování dobrého jména a značky FAJN OKNA, tudíž nechceme žádného nespokojeného zákazníka, jen ty veselé a spokojené s našimi službami.

 

Již naše babičky říkaly „lacno kůpené, dvakrát placené“. A toho my se držíme! Námi dodávané okna splňují veškeré výrobní normy, včetně zkušeností se správnou instalací, použití kvalitních a ověřených materiálů, proto nechceme cenově soutěžit s jinými nabídkami konkurence, ale dále budovat poctivou řemeslnou práci co se oken, dveří a doplňků týče a dodávat opravdu to, co by jsme dali sobě, nebo svým blízkým.

Závěrem: prostě víme, kde použít jakou výztuhu, zpěvnění, těsnění, atd. aby Vám naše výrobky dlouho sloužily 🙂 

Let zkušeností

spokojených klientů

Co o nás říkají

Profesionální poradenství, spolehlivá komunikace, skvělá instalace. Určitě doporučujeme! 👍 Prostě FAJN obchod!

Andrea Frátriková

Naprostá profesionalita💪🏼Když byl problém s dveřmi na balkón, tak i v neděli dopoledne přijeli a problém vyřešili. Nezbývá nic jiného, než je doporučit🤘🏼

Kuba Zakravač

Děkuji za profesionální opravu žaluzií a seřízení oken. Doporučuji.

Markéta Hradilová

Fajn Okna Morava s.r.o.
Jednatel: Lukáš Ševčík
IČO: 04920538
DIČ: CZ04920538

Jsme z Kroměříže a působíme v okruhu do 100 km.