Provádíme pozáruční servis oken

Vaše okna, která nemusí úplně dobře fungovat, případně „zlobit“ a ztěžovat komfort jejich používání, či neplnit jejich požadovanou úlohu často nepřispívají k dobré náladě.

Od toho jsme tu my.

V minulosti proběhlo spoustu výměn okenních jednotek od těch kvalitnějších, až po ty méně povedené. Řada firem zmizela z trhu, nebo se přeorientovala na něco jiného. 

Většina oken, převážně těch kvalitních, jde opravit a jejich komfort používání a funkčnost výrazně zlepšit, životnost prodloužit a na místo nečekaných výdajů za nová okna si třeba zajet na dovolenou LastMinute na Cubu. wink

17 let zkušeností s montáží, servisem a řešením problematiky kolem otvorových výplní (prostě oken) už nás poznamenalo na tolik, že si často dokážeme poradit, případně vymyslet několik schůdných variant s doporučením, předběžnou cenou a je na Vás, jak se rozhodnete.

Každá započata hodina práce u Vás doma stojí 500kč na osobu, k tomu doprava 10kč/km. Ceny jsou bez DPH 15% (byt, dům) nebo 21% (pro firmy a nebytové prostory).

 

Co si za to vlastně kupujete?

  • naše zkušenosti – víme kam sáhnout, kde potočit, povolit, přitáhnout, či kde sehnat potřebné nové části
  • rychlost – snažíme se být co nejšikovnější, na práci jsme připravení, používáme kvalitní nářadí a zbytečně „nelelkujem“
  • máme spotřební meteriál – šroubky, mazací tuk
  • co se doplácí? – pokud je třeba vyměnít kus kování, klika, krytky, silony na žaluzie, přesíťování a jiné. (ceník zde tvoříme) 

Rada na závěr: pokud se Vám zdá naše cena drahá, nebo se z jiného důvodu chcete do servisu pustit sami, nepoužívejte na mazání kování WDčko. Je super na uvolnění třeba matky, jen sem se nehodí. Použíjte něco, co opravdu maže, třeba olejíček na šicí stroje. Na seřizování zpravidla imbus č.4, připadě příslušný klíč torx.

Let zkušeností

spokojených klientů

Co o nás říkají

Profesionální poradenství, spolehlivá komunikace, skvělá instalace. Určitě doporučujeme! 👍 Prostě FAJN obchod!

Andrea Frátriková

Naprostá profesionalita💪🏼Když byl problém s dveřmi na balkón, tak i v neděli dopoledne přijeli a problém vyřešili. Nezbývá nic jiného, než je doporučit🤘🏼

Kuba Zakravač

Děkuji za profesionální opravu žaluzií a seřízení oken. Doporučuji.

Markéta Hradilová

Fajn Okna Morava s.r.o.
Jednatel: Lukáš Ševčík
IČO: 04920538
DIČ: CZ04920538

Jsme z Kroměříže a působíme v okruhu do 100 km.